×
outdoor matching color ski jacket for women manufactures
outdoor matching color ski jacket for women manufactures
outdoor matching color ski jacket for women manufactures
përputhen në natyrë xhaketë ski ngjyra për gratë prodhuar

RN OUTDOOR has 20 years experience in ski-wear production, customized processin with BOSS in Germany, CK, BMW, DJI , Korean fashion brand Napping, Communication University of China, Evergrande and other well-known enterprises and schools at home and abroad.The monthly output is about 30,000 copë & the annual output is about 300,000 pieces.Zero delay in delivery & international AQL2.5 standard shipment.

 

moq:1000 urdhërat, Korrigjimi dhe riprodhimi falas

Detail Product Komenti tani

përputhen në natyrë xhaketë ski ngjyra për gratë prodhuar

përputhen në natyrë xhaketë ski ngjyra për gratë prodhuar, three-dimensional temperature lock,efficient cold, windproof and waterproof, rainproof ;draping, shape shaping, high neckline design, lengthen neck line,sleeve elbow three-dimensional activity design, anti-snow elastic sleeve, detachable hat device, waist anti-wind and anti-snow hem, cap adjustable drawstring design,one-to-one service with orders makes the whole production process clear and controllable.Revise the plan according to the customer's request at any time.


parametrat Commodity

Emri i produktit përputhen në natyrë xhaketë ski ngjyra për gratë prodhuar
fabrikë RN OUTDOOR
standardet e inspektimit AQL2.5
Koha e dërgimit 50 copë - 10 ditë, 300 copë - 20 ditë
moq 50 copë,dhe 300 copë për kosto të lirë mostër
Features three-dimensional temperature lock,efficient cold, windproof and waterproof, rainproof

product detail

Windproof gloves are designed on the inside of the sleeves, which make the fabric feel comfortable and warm to wear at any time.

The zipper design is adopted in the middle of the hat, which adds another sense of fashion while being pulled open. In addition, the drawstring design of the hat can be adjusted to prevent snow invasion effectively.

Bottom breathable mesh design, effectively expel sweat during strenuous exercise, achieve the effect of breathable and warm.

    Ruiniu Veshje Co, Ltd

  • Tel:+86-0757-86269715
  • MP: +86-18928650351
  • shtoj:3rd Floor, Xiyueqijian Kompleksi Building, Leigang Community, Guicheng Subdistrict, Nanhai Qarkut,Provinca Guangdong,Kinë
  FAQ 1.A jeni një fabrikë apo kompani tregtare? S-Gert është një xhaketë profesional poshtë dhe veshin në natyrë prodhuesit, me fabrika vet në Foshan. themeluar në 2002, ne kemi qenë prodhuar veshje me cilësi të lartë për më shumë se 20 vjet. 2.A mund të rregulloje produktet? po, ne mund ta rregulloje rrobat tona sipas customers'needs tona. Ne kemi një mjeshtër model me 30 vjet përvojë pune. 3.A mund të përdorim logon tonë ose projektimin? po, ti mundesh. Ju mund të na kontaktoni për detaje. 4.Si në lidhje me moq tuaj? Moq ynë është 300 copë. 5.Çfarë zinxhir markë bëni ju përdorni për këtë xhaketë hardshell për burrat? Ne përdorim cilësi pari YKK dhe SBS markë zinxhir, të cilat mund të përdoren për mijëra herë. 6.A mund të marr një mostër xhaketë për të kontrolluar cilësinë? A ka ndonjë tarifë për të? Para se të vendosur rendin, Kostoja e mostrës është e nevojshme, në qoftë se qëllim është konfirmuar, Mostra para-prodhimit është i lirë për ju. 7.Si mund të garantojë për cilësinë e pasurisë sime dhe pagesën time? Ne mbështesim marrëveshje nëpërmjet Alibaba Sistemit të Sigurimit të Tregtisë dhe të nënshkruajë kontratë formale në Alibaba me mbrojtje të plotë për porosinë tuaj. 8.Të cilët duhet të kontaktoj nëse kam një problem? Ju mund të mbledhë dyqanet tona dhe të na kontaktoni përmes Alibaba. Ju gjithashtu mund të na kontaktoni me email.

 

 

Etiketat:
Dërgo mesazhin tuaj për ne:
Enquiry TANI
Enquiry TANI