×
Outdoor matching color fashion ski jacket manufactures
Outdoor matching color fashion ski jacket manufactures
Outdoor matching color fashion ski jacket manufactures
Xhaketa skive e modës në natyrë që përputhet prodhon

RN OUTDOOR focus on making custom ski clothing, storm clothing manufacturers for 20 vjet,cooperation with NAPPING of South Korea, OSC of Canada, BOSS of Germany, Jack Wills of Britain, CK and other brands.We have also reached customized services with P & G, DJI drone, BMW, Communication University of China, Renmin University of China, China mobile and other companies as well as universities.The factory has more than 3000 square meters,4 professional production teams, more than 10 outsourcing production lines,supporting you to design and sample customized production.

 

moq:1000 urdhërat, Korrigjimi dhe riprodhimi falas

Detail Product Komenti tani

Xhaketa skive e modës në natyrë që përputhet prodhon

Xhaketa skive e modës në natyrë që përputhet prodhon,Slim, thickened and soft,i papërshkueshëm nga uji, anti-wet, veshur-rezistente, three effects in one.Ruiniu adopts warm, waterproof and breathable materials, as well as the inner waist anti-snow skirt treatment, windproof &keep warm effectively,adjustable cuff design and hat detachable design,adjustable inside snow skirt,pressure rubber waterproof treatment;Support to design and sample customization, 300 pieces can be free to hit the board.

parametrat Commodity

Emri i produktit Xhaketa skive e modës në natyrë që përputhet prodhon
fabrikë RN OUTDOOR
standardet e inspektimit AQL2.5
Koha e dërgimit 50 copë - 10 ditë, 300 copë - 20 ditë
moq 50 copë,dhe 300 copë për kosto të lirë mostër
Features Cultivate, thicken and soften;Waterproof,anti- wet, veshur-rezistente;

product detail

The combination of high quality zipper and detachable hat, effectively prevent wind and cold;High collar can also effectively withstand the invasion of cold wind when outdoors, warm accompanying;

Windproof gloves are designed inside the cuffs , resist the invasion of the cold and wind effectively,elastic cuff &adjustable size design , comfortable with you

Color neutral, both men and women can wear a kind of fashionable beauty.Color can also be your choice, customized logo, printed text messages, embroidery, and so on.customized materials according to customer requirements.

    Ruiniu Veshje Co, Ltd

  • Tel:+86-0757-86269715
  • MP: +86-18928650351
  • shtoj:3rd Floor, Xiyueqijian Kompleksi Building, Leigang Community, Guicheng Subdistrict, Nanhai Qarkut,Provinca Guangdong,Kinë
  FAQ 1.A jeni një fabrikë apo kompani tregtare? S-Gert është një xhaketë profesional poshtë dhe veshin në natyrë prodhuesit, me fabrika vet në Foshan. themeluar në 2002, ne kemi qenë prodhuar veshje me cilësi të lartë për më shumë se 20 vjet. 2.A mund të rregulloje produktet? po, ne mund ta rregulloje rrobat tona sipas customers'needs tona. Ne kemi një mjeshtër model me 30 vjet përvojë pune. 3.A mund të përdorim logon tonë ose projektimin? po, ti mundesh. Ju mund të na kontaktoni për detaje. 4.Si në lidhje me moq tuaj? Moq ynë është 300 copë. 5.Çfarë zinxhir markë bëni ju përdorni për këtë xhaketë hardshell për burrat? Ne përdorim cilësi pari YKK dhe SBS markë zinxhir, të cilat mund të përdoren për mijëra herë. 6.A mund të marr një mostër xhaketë për të kontrolluar cilësinë? A ka ndonjë tarifë për të? Para se të vendosur rendin, Kostoja e mostrës është e nevojshme, në qoftë se qëllim është konfirmuar, Mostra para-prodhimit është i lirë për ju. 7.Si mund të garantojë për cilësinë e pasurisë sime dhe pagesën time? Ne mbështesim marrëveshje nëpërmjet Alibaba Sistemit të Sigurimit të Tregtisë dhe të nënshkruajë kontratë formale në Alibaba me mbrojtje të plotë për porosinë tuaj. 8.Të cilët duhet të kontaktoj nëse kam një problem? Ju mund të mbledhë dyqanet tona dhe të na kontaktoni përmes Alibaba. Ju gjithashtu mund të na kontaktoni me email.

Etiketat:
Dërgo mesazhin tuaj për ne:
Enquiry TANI
Enquiry TANI