×
Outdoor  hiking mountain  jackets OEM brands  supplier
Outdoor  hiking mountain  jackets OEM brands  supplier
Outdoor hiking xhaketa malore OEM markave furnizues

Foshan Ruiniu Veshje Co, Ltd. e ndodhur në Nanhai, Foshan City, Guangdong CN, specialized in manufacturing down jacket, xhaketë hardshell, soft shell jacket,3 në 1, windbreaker, xhaketë mbushur, xhaketë ski, regëtin në natyrë, etj, for over 20 vjet. Ne gjithashtu sigurojnë OEM dhe customization shërbimeve për ndërmarrjet në shtëpi dhe jashtë vendit,dhe një numër të markave të famshme të veshjeve të tilla si nxjerrje pushi,88,OSC,BOSS ,Jack wills,CK etc.We provide our customers with the following services: zhvillimi i mostrës, pëlhurë dhe pajisje prokurimit, shtypjen dhe qëndisje, seamless lazer dhe shërbime të tjera të integruara në të gjithë zinxhirin e furnizimit të prodhimit.

 

moq:1000 urdhërat, Korrigjimi dhe riprodhimi falas

Detail Product Komenti tani

Outdoor hiking xhaketa malore OEM markave furnizues

Outdoor hiking mountain jackets OEM brands supplier Windproof and waterproof, breathable and warm, comfortable texture, exquisite workmanship and beautiful.It adopts high-quality waterproof zipper, which can withstand tens of thousands of times of drawing and closing. The design of windproof waist can also prevent air circulation and enhance heat preservation.Professional jacket clothing manufacturers, customized work clothes, ski clothing and other outdoor woven clothing manufacturers, support customized production to drawings and samples, zero delay in delivery &AQL2.5 shipment.

parametrat Commodity

emër: Outdoor hiking mountain jackets OEM brands supplier
Manufacturer: Foshan Ruiniu Veshje Co, Ltd.
provë: AQL2.5
Koha e dërgimit: 50 copë - 30 ditë, 300 copë - 40 ditë
moq: 50 copë,dhe 300 copë për kosto të lirë mostër
Feature: Windproof and waterproof, warm and comfortable, waterproof wear-resistant and durable

Product details

Waterproof zipper, smooth and non-stuck chain, i përshtatshëm për përdorim të jashtëm, humanized design, resist rain invasion, not afraid of rain and snow weather.Functional windproof cap: double windproof and waterproof design, windproof and tight windproof cap design, fit head windproof and warm, windproof hoodie and special windproof windproof rope combination, effectively prevent cold wind filling.

 

Hem adjuster design: can be freely adjusted according to the size of tightness, simple operation, warm and windproof function.

 

Heat energy :reflection technology lining, reflecting 75% infrared radiation of human body, body surface temperature increased by 3-5 °C.

 

Logo and embroidery can be customized according to customer requirements.

 

Ruiniu Veshje Co, Ltd

  • Tel:+86-0757-86269715
  • MP: +86-18928650351
  • shtoj:3rd Floor, Xiyueqijian Kompleksi Building, Leigang Community, Guicheng Subdistrict, Nanhai Qarkut,Provinca Guangdong,Kinë

 

FAQ

1.A jeni një fabrikë apo kompani tregtare?

S-Gert është një xhaketë profesional poshtë dhe veshin në natyrë prodhuesit, me fabrika vet në Foshan. themeluar në 2002, ne kemi qenë prodhuar veshje me cilësi të lartë për më shumë se 20 vjet.

2.A mund të rregulloje produktet?
po, ne mund ta rregulloje rrobat tona sipas customers'needs tona. Ne kemi një mjeshtër model me 30 vjet përvojë pune.

3.A mund të përdorim logon tonë ose projektimin?
po, ti mundesh. Ju mund të na kontaktoni për detaje.

4.Si në lidhje me moq tuaj?
Moq ynë është 300 copë.

5.Çfarë zinxhir markë bëni ju përdorni për këtë xhaketë hardshell për burrat?

Ne përdorim cilësi pari YKK dhe SBS markë zinxhir, të cilat mund të përdoren për mijëra herë.

6.A mund të marr një mostër xhaketë për të kontrolluar cilësinë? A ka ndonjë tarifë për të?

Para se të vendosur rendin, Kostoja e mostrës është e nevojshme, në qoftë se qëllim është konfirmuar, Mostra para-prodhimit është i lirë për ju.

7.Si mund të garantojë për cilësinë e pasurisë sime dhe pagesën time?

Ne mbështesim marrëveshje nëpërmjet Alibaba Sistemit të Sigurimit të Tregtisë dhe të nënshkruajë kontratë formale në Alibaba me mbrojtje të plotë për porosinë tuaj.

8.Të cilët duhet të kontaktoj nëse kam një problem?

Ju mund të mbledhë dyqanet tona dhe të na kontaktoni përmes Alibaba. Ju gjithashtu mund të na kontaktoni me email.

Etiketat:
Dërgo mesazhin tuaj për ne:
Enquiry TANI
Enquiry TANI