×
OEM Matching color ski jacket
OEM Matching color ski jacket
OEM Matching color ski jacket
OEM Matching color ski jacket
Matching xhaketë OEM ski ngjyra

moq:1000 urdhërat, Korrigjimi dhe riprodhimi falas

Detail Product Komenti tani

Matching xhaketë OEM ski ngjyra

Matching xhaketë ski ngjyra përshtatur ,lock temperatura, i papërshkueshëm nga uji, të rehatshme dhe breathable, Dizajni multi-xhepi,shtresë mbështjellë dhe cap, rezistenca ndashëm hat.Friction nuk ka lënduar lëkurën, brenda hem është i pajisur me një skaj windproof për të parandaluar erën dhe borën për të hyrë, një logo ngrohtë effect.Brand mund të personalizohet sipas kërkesave të konsumatorëve, Gjithashtu mund të personalizohet me vizatime dhe mostra.

parametrat Commodity

Emri i produktit No xhaketë kapak lesh jakë modës poshtë personalizohet
fabrikë RN OUTDOOR
standardet e inspektimit AQL2.5
Koha e dërgimit 50 copë - 10 ditë, 300 copë - 20 ditë
moq 50 copë,dhe 300 copë për kosto të lirë mostër
Features Temperatura Lock, i papërshkueshëm nga uji, të rehatshme dhe breathable, Dizajni multi-xhepi

Dizajni Removable hat, lehtë për të hequr në çdo kohë, dritë në rrugë;

Windproof dorashka janë miratuar në sleeves për të parandaluar erën në mënyrë efektive dhe rehati të sjellë immediately.The efekti sipërme e trupit është e shkëlqyer;

mënyrë ;Multi-xhepi projektimit, i përshtatshëm për përdorim të jashtëm.

    Ruiniu Veshje Co, Ltd

  • Tel:+86-0757-86269715
  • MP: +86-18928650351
  • shtoj:3rd Floor, Xiyueqijian Kompleksi Building, Leigang Community, Guicheng Subdistrict, Nanhai Qarkut,Provinca Guangdong,Kinë
  FAQ 1.A jeni një fabrikë apo kompani tregtare? S-Gert është një xhaketë profesional poshtë dhe veshin në natyrë prodhuesit, me fabrika vet në Foshan. themeluar në 2002, ne kemi qenë prodhuar veshje me cilësi të lartë për më shumë se 20 vjet. 2.A mund të rregulloje produktet? po, ne mund ta rregulloje rrobat tona sipas customers'needs tona. Ne kemi një mjeshtër model me 30 vjet përvojë pune. 3.A mund të përdorim logon tonë ose projektimin? po, ti mundesh. Ju mund të na kontaktoni për detaje. 4.Si në lidhje me moq tuaj? Moq ynë është 300 copë. 5.Çfarë zinxhir markë bëni ju përdorni për këtë xhaketë hardshell për burrat? Ne përdorim cilësi pari YKK dhe SBS markë zinxhir, të cilat mund të përdoren për mijëra herë. 6.A mund të marr një mostër xhaketë për të kontrolluar cilësinë? A ka ndonjë tarifë për të? Para se të vendosur rendin, Kostoja e mostrës është e nevojshme, në qoftë se qëllim është konfirmuar, Mostra para-prodhimit është i lirë për ju. 7.Si mund të garantojë për cilësinë e pasurisë sime dhe pagesën time? Ne mbështesim marrëveshje nëpërmjet Alibaba Sistemit të Sigurimit të Tregtisë dhe të nënshkruajë kontratë formale në Alibaba me mbrojtje të plotë për porosinë tuaj. 8.Të cilët duhet të kontaktoj nëse kam një problem? Ju mund të mbledhë dyqanet tona dhe të na kontaktoni përmes Alibaba. Ju gjithashtu mund të na kontaktoni me email.

Etiketat:
Dërgo mesazhin tuaj për ne:
Enquiry TANI
Enquiry TANI