×
Windproof waterproof outdoor snow ski suit oem
Windproof waterproof outdoor snow ski suit oem
Windproof waterproof outdoor snow ski suit oem
Windproof i papërshkueshëm nga uji borë në natyrë kostum të skive oem

RN outdoor focused on ski suit customization in 20years , Ne ofrojmë klientëve tanë me shërbimet e mëposhtme: zhvillimi i mostrës, pëlhurë dhe pajisje prokurimit, shtypjen dhe qëndisje, seamless lazer dhe shërbime të tjera të integruara në të gjithë zinxhirin e furnizimit të prodhimit. Ne po presim të bëhet partneri juaj ekip të gjatë në Kinë.

 

 

moq:1000 urdhërat, Korrigjimi dhe riprodhimi falas

Detail Product Komenti tani

Windproof i papërshkueshëm nga uji borë në natyrë kostum të skive oem

 

përshkrim i produktit

Windproof waterproof outdoor snow ski suit-Surface waterproof, anti - splash wate.Down filling, high fluffy. Hooded with zipper, can be removed and matched at will.The hidden zipper pocket is windproof and rainproof, which can withstand tens of thousands of times of pulling, and can also provide customized zipper service according to customer requirements . Can customize logo, size order for production.Our factory more than 4 production lines, outsourcing more than 10 production groups can operate at the same time, zero delay & international standard AQL2.5 shipment.

commodity parameter

Emri i produktit: Windproof i papërshkueshëm nga uji borë në natyrë kostum të skive oem
Manufactury: Ruiniu clothing
Inspection standard: AQL2.5
Minimum order quantity: 50 copë, 300 pieces for free proofing
Koha e dërgimit: 50 copë -10 ditë, 300 copë -20 ditë
Features: windproof, rainproof, ajrisshme, warm, removable.

 

Commodity function

water resistant:Surface waterproof, anti - splash water.

keep warm:Down filling, high fluffy, warm performance is very good.

windproof:Generally, it is difficult to inject cold air,effectively shielding the wind from the cold.

ajrisshme:During strenuous exercise, it can accelerate breathability and remove moisture.

product detail

Fine lathe work

Rui niu clothing adhere to the strict principle of the import of Japanese organ needle, to ensure that every line is straight standard.

Removable

Hooded with zipper, can be removed and matched at will.

Zip pocket

The hidden zipper pocket is windproof and rainproof, which can withstand tens of thousands of times of pulling, and can also provide customized zipper service according to customer requirements.

Warm ski suit
Wear comfortable ski pants
Let you in the process of exercise not only comfortable and warm but also better protect your safety.

kompania e Informacionit

Ruiniu Veshje Co, Ltd

  • Tel:+86-0757-86269715
  • MP: +86-18928650351
  • shtoj:3rd Floor, Xiyueqijian Kompleksi Building, Leigang Community, Guicheng Subdistrict, Nanhai Qarkut,Provinca Guangdong,Kinë

 

FAQ

1.A jeni një fabrikë apo kompani tregtare?

S-Gert është një xhaketë profesional poshtë dhe veshin në natyrë prodhuesit, me fabrika vet në Foshan. themeluar në 2002, ne kemi qenë prodhuar veshje me cilësi të lartë për më shumë se 20 vjet.

2.A mund të rregulloje produktet?
po, ne mund ta rregulloje rrobat tona sipas customers'needs tona. Ne kemi një mjeshtër model me 30 vjet përvojë pune.

3.A mund të përdorim logon tonë ose projektimin?
po, ti mundesh. Ju mund të na kontaktoni për detaje.

4.Si në lidhje me moq tuaj?
Moq ynë është 300 copë.

5.Çfarë zinxhir markë bëni ju përdorni për këtë xhaketë hardshell për burrat?

Ne përdorim cilësi pari YKK dhe SBS markë zinxhir, të cilat mund të përdoren për mijëra herë.

6.A mund të marr një mostër xhaketë për të kontrolluar cilësinë? A ka ndonjë tarifë për të?

Para se të vendosur rendin, Kostoja e mostrës është e nevojshme, në qoftë se qëllim është konfirmuar, Mostra para-prodhimit është i lirë për ju.

7.Si mund të garantojë për cilësinë e pasurisë sime dhe pagesën time?

Ne mbështesim marrëveshje nëpërmjet Alibaba Sistemit të Sigurimit të Tregtisë dhe të nënshkruajë kontratë formale në Alibaba me mbrojtje të plotë për porosinë tuaj.

8.Të cilët duhet të kontaktoj nëse kam një problem?

Ju mund të mbledhë dyqanet tona dhe të na kontaktoni përmes Alibaba. Ju gjithashtu mund të na kontaktoni me email.

 

 

Etiketat:
Dërgo mesazhin tuaj për ne:
Enquiry TANI
Enquiry TANI