×
Three-in-one removable mens windbreaker jacket with hood
Three-in-one removable mens windbreaker jacket with hood
Three-in-one removable mens windbreaker jacket with hood
Xhaketë xhakete xhakete xhakete xhakete tre-në-një, e lëvizshme për meshkuj me kapuç

RN outdoor focused on outdoor windbreaker customization in 20 vjet, Ne ofrojmë klientëve tanë me shërbimet e mëposhtme: zhvillimi i mostrës, pëlhurë dhe pajisje prokurimit, shtypjen dhe qëndisje, seamless lazer dhe shërbime të tjera të integruara në të gjithë zinxhirin e furnizimit të prodhimit. We are expecting to become your long team partner in China.

 

moq:1000 urdhërat, Korrigjimi dhe riprodhimi falas

Detail Product Komenti tani

Mens windbreaker jacket with hood

 

Product description

The mens windbreaker jacket with hood is comfortable, ajrisshme, and windproof warmth. Double effect to keep warm, shell windproof + poshtë fshikëzës. Pajisje të avancuar, duke përdorur një lazer prerja e të gjitha llojet e dizajnit grafik, ngjitës automatik rreshta skuter thur të bashkuar pozicion të saktë, me dy kalime multifunksionale banesë hot shtyp logo, prerje plotësisht automatike kompjuterike makinë krevat prerja saktësi, ndërkombëtare AQL2.5 ofrimit standarde & d fabrikë certifikimit ndërkombëtar, mallrat koha zero vonesë.

mens windbreaker jacket with hood in red mens windbreaker jacket with hood in red

parametrat Commodity

emër: Mens windbreaker jacket with hood
fabrikë: Ruiniu Veshje
provë: AQL2.5
moq: 50 urdhërat, 300 mostra falas
periudha Cargo: 50 copa-10days, 300copa-20Days
Features: i ndashëm, 3 llojet e metodave të veshur, pëlhura për të mbajtur ngrohtë nga të ftohtit, uji anti-splash, veshur-rezistente

 

Commodity function

lakueshmëri: 3 mënyra për të veshin, përputhen pagesë dhe bile brendshme Anti-spërkatje me ujë.

uji anti-splash: sipërfaqja i papërshkueshëm nga uji, trajtimi i ujit anti-spërkatje, rainwater is not easy to penetrate.

windproof: era General ftohtë është e vështirë që të hedh në, në mënyrë efektive të bllokojë erën për të mbrojtur kundër të ftohtit.

breathable: lagështi përshpejtuar ajrisshme kur lëviz fort.

 

Commodity details

Mens windbreaker jacket with hood 3 mënyra për të veshin

Three-in-one removable windbreakers could flexible to choose Downs and Fleece. Kjo mund të windproof, ngrohtësi, veshin vetme, veshin ndeshje në pranverë, vjeshtë dhe dimër.

Dizajni dy-copë

Wind-provë shell dhe bile poshtë brendshme, double-ngrohtë ndeshje të ngrohtë, të arrish 3 llojet e metodës veshur, Efekti i dyfishtë efekt të ftohtë.

kompania e Informacionit

Ruiniu Veshje Co, Ltd

  • Tel:+86-0757-86269715
  • MP: +86-18928650351
  • shtoj:3rd Floor, Xiyueqijian Kompleksi Building, Leigang Community, Guicheng Subdistrict, Nanhai Qarkut, Provinca Guangdong, Kinë

 

FAQ

1.A jeni një fabrikë apo kompani tregtare?

S-Gert është një xhaketë profesional poshtë dhe veshin në natyrë prodhuesit, with its own factories in Foshan. themeluar në 2002, we have been producing high-quality garments for more than 20 vjet.

2.A mund të rregulloje produktet?
po, ne mund ta rregulloje rrobat tona sipas customers'needs tona. Ne kemi një mjeshtër model me 30 years of working experience.

3.A mund të përdorim logon tonë ose projektimin?
po, ti mundesh. You can contact us for details.

4.Si në lidhje me moq tuaj?
Moq ynë është 300 copë.

5.Çfarë zinxhir markë bëni ju përdorni për këtë xhaketë hardshell për burrat?

Ne përdorim cilësi pari YKK dhe SBS markë zinxhir, which can be used thousands of times.

6.A mund të marr një mostër xhaketë për të kontrolluar cilësinë? A ka ndonjë tarifë për të?

Para se të vendosur rendin, Kostoja e mostrës është e nevojshme, if the order is confirmed, the pre-production sample is free for you.

7.How can I guarantee my goods quality and my payment?

We support the deal via Alibaba Trade Assurance System and sign a formal contract on Alibaba with full protection for your order.

8.Të cilët duhet të kontaktoj nëse kam një problem?

Ju mund të mbledhë dyqanet tona dhe të na kontaktoni përmes Alibaba. Ju gjithashtu mund të na kontaktoni me email.

Etiketat:
Dërgo mesazhin tuaj për ne:
Enquiry TANI
Enquiry TANI