×
Men’s three in one waterproof jackets
Men’s three in one waterproof jackets
Men’s three in one waterproof jackets
Men’s three in one waterproof jackets
Xhaketa të papërshkueshme nga uji tre në një për meshkuj

RN outdoor- 20 years continue to focus on men's three in one waterproof jackets, Ski poshtë, xhaketë poshtë, outdoor jacket, cotton-padded clothes, clothing manufacturers, We cooperate with many famous brands such as CK, South Korea napping, etj. in OEM or ODM.

 

moq:1000 urdhërat, Korrigjimi dhe riprodhimi falas

Detail Product Komenti tani

Men's three in one waterproof jackets

 

përshkrim i produktit

 

parametrat Commodity

emër: men's three in one waterproof jackets
Manufacturing : Ruiniu clothing
provë: AQL2.5
moq: 50 urdhërat, 300 mostra falas
Koha e dërgimit: 50 copa-10days, 300copa-20Days
Features: i ndashëm, 3 llojet e metodave të veshur, pëlhura për të mbajtur ngrohtë nga të ftohtit, uji anti-splash, veshur-rezistente.

 

funksioni mall

lakueshmëri: 3 mënyra për të veshin, free matching and inner Anti-splash water.

Water repellent: Waterproof surface, water repellent treatment, rainwater is hard to penetrate.

windproof: Generally, it is difficult to inject cold air, effectively shielding the wind from the cold.

breathable: Accelerates venting and venting when violently moving.

 

Product details

Tre-në-një windbreakers lëvizshëm 3 mënyra për të veshin

Three-in-one removable windbreakers could flexible to choose Downs or Fleece. Kjo mund të windproof, ngrohtësi, veshin vetme, veshin ndeshje në pranverë, autumn and winter seasons.

Loose rope cap design

The combination of windproof hoodie and unique windproof drawstring, that is effective to protect the body heat.

Seamlessly pockets

The pockets on the sides of the windbreakers are laser-cut, and then seamlessly bonded to the film. The articles are fashionable and perfect without burrs.

kompania e Informacionit

 

Ruiniu Veshje Co, Ltd

  • Tel:+86-0757-86269715
  • MP: +86-18928650351
  • shtoj:3rd Floor, Xiyueqijian Kompleksi Building, Leigang Community, Guicheng Subdistrict, Nanhai Qarkut,Provinca Guangdong,Kinë

 

FAQ

1.A jeni një fabrikë apo kompani tregtare?

S-Gert është një xhaketë profesional poshtë dhe veshin në natyrë prodhuesit, me fabrika vet në Foshan. themeluar në 2002, ne kemi qenë prodhuar veshje me cilësi të lartë për më shumë se 20 vjet.

2.A mund të rregulloje produktet?
po, ne mund ta rregulloje rrobat tona sipas customers'needs tona. Ne kemi një mjeshtër model me 30 vjet përvojë pune.

3.A mund të përdorim logon tonë ose projektimin?
po, ti mundesh. Ju mund të na kontaktoni për detaje.

4.Si në lidhje me moq tuaj?
Moq ynë është 300 copë.

5.Çfarë zinxhir markë bëni ju përdorni për këtë xhaketë hardshell për burrat?

Ne përdorim cilësi pari YKK dhe SBS markë zinxhir, të cilat mund të përdoren për mijëra herë.

6.A mund të marr një mostër xhaketë për të kontrolluar cilësinë? A ka ndonjë tarifë për të?

Para se të vendosur rendin, Kostoja e mostrës është e nevojshme, në qoftë se qëllim është konfirmuar, Mostra para-prodhimit është i lirë për ju.

7.How can I guarantee for my goods quality and my payment?

Ne mbështesim marrëveshje nëpërmjet Alibaba Sistemit të Sigurimit të Tregtisë dhe të nënshkruajë kontratë formale në Alibaba me mbrojtje të plotë për porosinë tuaj.

8.Të cilët duhet të kontaktoj nëse kam një problem?

Ju mund të mbledhë dyqanet tona dhe të na kontaktoni përmes Alibaba. Ju gjithashtu mund të na kontaktoni me email.

 

 

Etiketat:
Dërgo mesazhin tuaj për ne:
Enquiry TANI
Enquiry TANI