Ne gjithashtu sigurojnë OEM dhe customization shërbimeve për ndërmarrjet në shtëpi dhe jashtë vendit,dhe një numër të markave të famshme të veshjeve të tilla si nxjerrje pushi,88,etj.

Foshan Ruiniu Veshje Co, Ltd. e ndodhur në Nanhai, Foshan City, Provinca Guangdong, Kinë, është një prodhues i fuqishëm i specializuar në prodhimin e fustaneve të disponueshëm spitalor, maska ​​mjekësore & kapele, xhaketë, xhaketë hardshell, xhaketë softshell, 3 në 1 windbreaker, xhaketë mbushur, xhaketë ski, regëtin në natyrë,etj.

Nëse keni nevojë për zgjidhje industriale ... Ne jemi në dispozicion për ty

Ne ofrojmë zgjidhje të reja për progres të qëndrueshëm. Ekipi ynë profesional punon për tu rritur
produktiviteti dhe efektiviteti i kostos në treg

Enquiry TANI