• e-mail поддршка [email protected]
  • Јавете се за поддршка +8618928650351
    +8617786841049
Ветрокршач
Uniforms removable charge windbreaker OEM Manufacturers
Uniforms removable charge windbreaker OEM Manufacturers
Uniforms removable charge windbreaker OEM Manufacturers
Ветрокршач
детали за производот Повратни информации сега

Ветрокршач

 

опис на производот

Uniforms removable charge windbreaker -windproof and waterproof, breathable and warm, the whole piece adopts computer sewing machine, uniform needle distance, windproof cuff design, self-adjusting Velcro design, exquisite embroidery printing with car flower machine, the pattern can be customized according to customer requirements Our factory USES automatic cutting machine, ласерски машина, хидраулична преса, лепак преса и други повеќе од 200 и џебниот патент и вратичката се водоотпорни патенти кои спречуваат дождовница Фина бела патка надолу Избрана е бела патка со висок квалитет, месечно производство од 30,000 парчиња, и џебниот патент и вратичката се водоотпорни патенти кои спречуваат дождовница Фина бела патка надолу Избрана е бела патка со висок квалитет & меѓународна стандардна пратка AQL2.5.

производот детали

Chest zipper
The front zipper can withstand tens of thousands of pull-ups.Waterproof and breathable, during strenuous exercise,
can accelerate air permeability and get rid of moisture, and the clothes don't stick to the body.

Windproof cuffs

Special windproof cuff of the blazer, with adjustable Velcro designMore humane protection against snow intrusion.

Exquisite printing
Exquisite printing embroidery , can be customized according to customer requirements.

Информации за компанијата

Ruiniu Облека копродукции, Ltd

  • тел:+86-0757-86269715
  • пратеник: +86-18928650351
  • Додај:3-ти кат, Xiyueqijian комплекс зграда, Leigang заедница, Guicheng Subdistrict, Окружниот Nanhai,провинцијата Гуангдонг,Кина

 

Најчесто поставувани прашања

1.Дали сте фабрика или трговско друштво?

S-GERT е професионална долу јакна и отворен производителот носат, со сопствени фабрики во Foshan. основана е во 2002, ние сме биле за производство на високо квалитетна облека за повеќе од 20 години.

2.Може да се прилагодите на производи?
Да, можеме да се прилагодите на нашата облека според нашите customers'needs. Имаме господар шема со 30 години работно искуство.

3.Можеме да ги користиме нашите сопствени лого или дизајн?
Да, ти можеш. Можете да не контактирате за повеќе детали.

4.Како за вашите MOQ?
Нашите MOQ е 300 парчиња.

5.Која марка патент ги користите за оваа hardshell јакна за мажи?

Ние ги користиме прво квалитет YKK ципа и SBS бренд, која може да се користи за илјадници пати.

6.Може ли да добијам јакна примерок за проверка на квалитет? Дали има некој надомест за тоа?

Пред да се одржи редот, се бара примерок цена, ако цел е потврдена, пред-продукција примерок е бесплатно за вас.

7.Како можам да гарантирам за мојот квалитет на стоки и уплатата ми?

Ние ја поддржуваме договор преку систем Alibaba трговија за осигурување и потпише официјалниот договор на Alibaba со целосна заштита за вашата нарачка.

8.Кој да контактирам ако имам проблем?

Може да се соберат нашите продавници и да не контактирате преку Alibaba. Исто така можете да контактирате со нас преку е-маил.

 

 

Ознаки:
Испратите вашата порака до нас:
Прашање Сега
Прашање Сега