• e-mail поддршка [email protected]
  • Јавете се за поддршка +8618928650351
    +8617786841049
×
OEM Matching color ski jacket
OEM Matching color ski jacket
OEM Matching color ski jacket
OEM Matching color ski jacket
OEM појавување боја ски јакна
детали за производот Повратни информации сега

OEM појавување боја ски јакна

Matching color ski jacket customized ,заклучување на температурата, водоотпорен, удобно и дише, дизајн со повеќе џебови,обвиткано палто и капаче, монтажна капа. Отпорот на триење не ја повредува кожата, внатрешниот раб е обезбеден со ветроупорно здолниште за да се спречи влегување на ветерот и снегот, a warm effect.Brand logo can be customized according to customer requirements, also can be customized with drawings and samples.

стоковните параметри

име на производот No cap fur collar fashion down jacket customized
Фабрика RN OUTDOOR
инспекција стандарди AQL25
Време на испорака 50 парчиња - 10 дена, 300 парчиња - 20 дена
MOQ 50 парчиња,и 300 парчиња за бесплатен примерок цена
карактеристики Temperature Lock, водоотпорен, удобно и дише, дизајн со повеќе џебови

Removable hat design, easy to remove at any time, light on the road

Windproof gloves are adopted in the sleeves to prevent wind effectively and bring comfort immediately.The upper body effect is excellent;

fashion ;Multi-pocket design, convenient for outdoor use.

    Ruiniu Облека копродукции, Ltd

  • тел:+86-0757-86269715
  • пратеник: +86-18928650351
  • Додај:3-ти кат, Xiyueqijian комплекс зграда, Leigang заедница, Guicheng Subdistrict, Окружниот Nanhai,провинцијата Гуангдонг,Кина
  Најчесто поставувани прашања 1.Дали сте фабрика или трговско друштво? S-GERT е професионална долу јакна и отворен производителот носат, со сопствени фабрики во Foshan. основана е во 2002, ние сме биле за производство на високо квалитетна облека за повеќе од 20 години. 2.Може да се прилагодите на производи? Да, можеме да се прилагодите на нашата облека според нашите customers'needs. Имаме господар шема со 30 години работно искуство. 3.Можеме да ги користиме нашите сопствени лого или дизајн? Да, ти можеш. Можете да не контактирате за повеќе детали. 4.Како за вашите MOQ? Нашите MOQ е 300 парчиња. 5.Која марка патент ги користите за оваа hardshell јакна за мажи? Ние ги користиме прво квалитет YKK ципа и SBS бренд, која може да се користи за илјадници пати. 6.Може ли да добијам јакна примерок за проверка на квалитет? Дали има некој надомест за тоа? Пред да се одржи редот, се бара примерок цена, ако цел е потврдена, пред-продукција примерок е бесплатно за вас. 7.Како можам да гарантирам за мојот квалитет на стоки и уплатата ми? Ние ја поддржуваме договор преку систем Alibaba трговија за осигурување и потпише официјалниот договор на Alibaba со целосна заштита за вашата нарачка. 8.Кој да контактирам ако имам проблем? Може да се соберат нашите продавници и да не контактирате преку Alibaba. Исто така можете да контактирате со нас преку е-маил.

Ознаки:
Испратите вашата порака до нас:
Прашање Сега
Прашање Сега