• e-mail поддршка [email protected]
  • Јавете се за поддршка +8618928650351
    +8617786841049
×
New Arrival Sports Outdoor Full Body Snow Ski Race Suit
New Arrival Sports Outdoor Full Body Snow Ski Race Suit
New Arrival Sports Outdoor Full Body Snow Ski Race Suit
New Arrival Sports Outdoor Full Body Snow Ski Race Suit
Нов Пристигнување Спорт Отворен целото тело снег ски трка Suit

RN надворешно има 20 години искуство во производство на сопствени обработка ски костум, ски-носат, комбинезони униформа јакна, памук-поместена облека, отворен виндјакна, како што се плетени облека, 20 години на ски носат производители прилагодување со Кореја моден бренд дреме, Канада OSC, германија BOSS, Велика Британија Џек сака, ЦК и други cooperation.Self - сет одбор соба, плоча господар на 30 години работно искуство направи personally.We може да го направи во согласност со барањата на клиентите и да ви даде еден примерок week.Automatic машина за сечење, автоматски ЦПУ дефиниција автомобил, ласерски машина, топло се топи печат, рамен печат за ефикасна вашата работа на производството на ски clothing.Efficient работата на производството на ски облека за вас.

 

MOQ:1000 orders, Free proofing and reproduction

детали за производот Повратни информации сега

Нов Пристигнување Спорт Отворен целото тело снег ски трка Suit

Белата појавување ски костум изменуваат ,ветроупорен и водоотпорен;Удобно и дише ткаенина,пот и влага може да биде брзо протерани преку ткаенина, заклучување во телото temperature.sleeve Velcro дизајн, јака ветер и дизајн здолниште се дизајнирани за вас, изменуваат во согласност со вашата професионална услуга извештај idea.Daily еден-на-еден документарен, јасни и контролирано производство распоред.

стоковните параметри

име на производот Нов Пристигнување Спорт Отворен целото тело снег ски трка Suit
Фабрика RN OUTDOOR
инспекција стандарди AQL25
Време на испорака 50 парчиња - 10 дена, 300 парчиња - 20 дена
MOQ 50 парчиња,и 300 парчиња за бесплатен примерок цена
карактеристики Топло и удобно ткаенина ,дише, ветроупорен и водоотпорен

производот детали

На размавта со двоен патент дизајн главата ,носат различни моден стил,ветроупорен ракавици во дизајн на манжетните, ефикасно да го издржат инвазија на студен ветер отворено, топло придружува.

 

Манжетната и полите се дизајнирани со еластични ленти за да се спречи инвазијата на студен ветер, додека, исто така, додавајќи чувство на модата.

Сите зглобови на топло се топи лепило печат & водоотпорен третман, ефикасно водоотпорен и непромокаем, материјали се изменуваат во согласност со барањата на клиентите.

    Ruiniu Облека копродукции, Ltd

  • тел:+86-0757-86269715
  • пратеник: +86-18928650351
  • Додај:3-ти кат, Xiyueqijian комплекс зграда, Leigang заедница, Guicheng Subdistrict, Окружниот Nanhai,провинцијата Гуангдонг,Кина
  Најчесто поставувани прашања 1.Дали сте фабрика или трговско друштво? S-GERT е професионална долу јакна и отворен производителот носат, со сопствени фабрики во Foshan. основана е во 2002, ние сме биле за производство на високо квалитетна облека за повеќе од 20 години. 2.Може да се прилагодите на производи? Да, можеме да се прилагодите на нашата облека според нашите customers'needs. Имаме господар шема со 30 години работно искуство. 3.Можеме да ги користиме нашите сопствени лого или дизајн? Да, ти можеш. Можете да не контактирате за повеќе детали. 4.Како за вашите MOQ? Нашите MOQ е 300 парчиња. 5.Која марка патент ги користите за оваа hardshell јакна за мажи? Ние ги користиме прво квалитет YKK ципа и SBS бренд, која може да се користи за илјадници пати. 6.Може ли да добијам јакна примерок за проверка на квалитет? Дали има некој надомест за тоа? Пред да се одржи редот, се бара примерок цена, ако цел е потврдена, пред-продукција примерок е бесплатно за вас. 7.Како можам да гарантирам за мојот квалитет на стоки и уплатата ми? Ние ја поддржуваме договор преку систем Alibaba трговија за осигурување и потпише официјалниот договор на Alibaba со целосна заштита за вашата нарачка. 8.Кој да контактирам ако имам проблем? Може да се соберат нашите продавници и да не контактирате преку Alibaba. Исто така можете да контактирате со нас преку е-маил.

Ознаки:
Испратите вашата порака до нас:
Прашање Сега
Прашање Сега