• e-mail поддршка [email protected]
  • Јавете се за поддршка +8618928650351
    +8617786841049
×
Matching color customization ski jacket for woman manufactures
Matching color customization ski jacket for woman manufactures
Matching color customization ski jacket for woman manufactures
Matching color customization ski jacket for woman manufactures
Појавување на боја прилагодување ски јакна за жената произведува

RN надворешно има 20 years experience in ski-wear production, customized processin with BOSS in Germany, CK, BMW, DJI , Korean fashion brand Napping, Communication University of China, Evergrande and other well-known enterprises and schools at home and abroad, dedicated to the production of ski clothing OEM factory for20 years.More than 20 years of experience in ski clothing manufacturers, formation of production and management standardization.Providing one-stop service from design, research and development to production. ISO9001 quality system certification, ISO14001 environmental management system certification and BV international certification.

 

MOQ:1000 orders, Free proofing and reproduction

детали за производот Повратни информации сега

Појавување на боја прилагодување ски јакна за жената произведува

Matching color ski jacket for woman manufactures,водоотпорен , dry and comfortable ,keep warm.Detachable hat and snow - proof skirt design, zipper in the middle of the hat , windproof gloves inside the cuff design,effectively against snow invasion, adding a sense of design and fashion.The chest can be customized according to customer requirements for DIY embroidery logo printing.Quality assurance.

стоковните параметри

име на производот Појавување на боја прилагодување ски јакна за жената произведува
Фабрика RN OUTDOOR
инспекција стандарди AQL25
Време на испорака 50 парчиња - 10 дена, 300 парчиња - 20 дена
MOQ 50 парчиња,и 300 парчиња за бесплатен примерок цена
карактеристики водоотпорен , dry and comfortable ,keep warm

производот детали

windproof gloves inside the cuff design,effectively against snow invasion, comfortable and warm

zipper in the middle of the hat can be unzipped,adding a sense of design and fashion

Color neutral, both men and women can wear a kind of fashionable beauty.Color can also be your choice, customized logo, printed text messages, embroidery, and so on.customized materials according to customer requirements.

    Ruiniu Облека копродукции, Ltd

  • тел:+86-0757-86269715
  • пратеник: +86-18928650351
  • Додај:3-ти кат, Xiyueqijian комплекс зграда, Leigang заедница, Guicheng Subdistrict, Окружниот Nanhai,провинцијата Гуангдонг,Кина
  Најчесто поставувани прашања 1.Дали сте фабрика или трговско друштво? S-GERT е професионална долу јакна и отворен производителот носат, со сопствени фабрики во Foshan. основана е во 2002, ние сме биле за производство на високо квалитетна облека за повеќе од 20 години. 2.Може да се прилагодите на производи? Да, можеме да се прилагодите на нашата облека според нашите customers'needs. Имаме господар шема со 30 години работно искуство. 3.Можеме да ги користиме нашите сопствени лого или дизајн? Да, ти можеш. Можете да не контактирате за повеќе детали. 4.Како за вашите MOQ? Нашите MOQ е 300 парчиња. 5.Која марка патент ги користите за оваа hardshell јакна за мажи? Ние ги користиме прво квалитет YKK ципа и SBS бренд, која може да се користи за илјадници пати. 6.Може ли да добијам јакна примерок за проверка на квалитет? Дали има некој надомест за тоа? Пред да се одржи редот, се бара примерок цена, ако цел е потврдена, пред-продукција примерок е бесплатно за вас. 7.Како можам да гарантирам за мојот квалитет на стоки и уплатата ми? Ние ја поддржуваме договор преку систем Alibaba трговија за осигурување и потпише официјалниот договор на Alibaba со целосна заштита за вашата нарачка. 8.Кој да контактирам ако имам проблем? Може да се соберат нашите продавници и да не контактирате преку Alibaba. Исто така можете да контактирате со нас преку е-маил.

Ознаки:
Испратите вашата порака до нас:
Прашање Сега
Прашање Сега