• e-mail поддршка [email protected]
  • Јавете се за поддршка +8618928650351
    +8617786841049
Ветрокршач
Fashion Stock Boy Camo Duck Down Jacket Jacket
Според барањата на клиентите

RN outdoor focused on boys camo puffer jacket in 20 години, We provide our customers with the following services: sample development, fabric and accessories procurement, printing and embroidery, laser seamless and other integrated services throughout the production supply chain.

We also provide OEM and customization services for enterprises at home and abroad,and a number of famous clothing brands such as NAPPING,EIGHTYEIGHT,итн.

Очекуваме да станеме ваш долг тимски партнер во Кина.

детали за производот Повратни информации сега

Boys camo puffer jacket

 

производот детали

This down jacket is very crease-resistant and warm. The lining is designed with a double liner The layer filling lining is added to make down liner, avoiding the problem of run down.

This down jacket is a normal version, with a camouflage fabric design. It can cover to hip. In winter, the effect of wind protection and warmth preservation is super excellent. The hooded design is detachable.

Detail shows: Filling:90%duck down Inner lining:320D double liner.

Информации за компанијата

Ruiniu Облека копродукции, Ltd

  • тел:+86-0757-86269715
  • пратеник: +86-18928650351
  • Додај:3-ти кат, Xiyueqijian комплекс зграда, Leigang заедница, Guicheng Subdistrict, Окружниот Nanhai,провинцијата Гуангдонг,Кина

Најчесто поставувани прашања

1.Дали сте фабрика или трговско друштво?

S-GERT е професионална долу јакна и отворен производителот носат, со сопствени фабрики во Foshan. основана е во 2002, ние сме биле за производство на високо квалитетна облека за повеќе од 20 години.

2.Може да се прилагодите на производи?
Да, можеме да се прилагодите на нашата облека според нашите customers'needs. Имаме господар шема со 30 години работно искуство.

3.Можеме да ги користиме нашите сопствени лого или дизајн?
Да, ти можеш. Можете да не контактирате за повеќе детали.

4.Како за вашите MOQ?
Нашите MOQ е 300 парчиња.

5.Која марка патент ги користите за оваа hardshell јакна за мажи?

Ние ги користиме прво квалитет YKK ципа и SBS бренд, која може да се користи за илјадници пати.

6.Може ли да добијам јакна примерок за проверка на квалитет? Дали има некој надомест за тоа?

Пред да се одржи редот, се бара примерок цена, ако цел е потврдена, пред-продукција примерок е бесплатно за вас.

7.How can I guarantee for my goods quality and my payment?

Ние ја поддржуваме договор преку систем Alibaba трговија за осигурување и потпише официјалниот договор на Alibaba со целосна заштита за вашата нарачка.

8.Кој да контактирам ако имам проблем?

Може да се соберат нашите продавници и да не контактирате преку Alibaba. Исто така можете да контактирате со нас преку е-маил.

Испратите вашата порака до нас:
Прашање Сега
Прашање Сега