• e-mail поддршка [email protected]
  • Јавете се за поддршка +8618928650351
    +8617786841049
×
outdoor matching color ski jacket for women manufactures
outdoor matching color ski jacket for women manufactures
outdoor matching color ski jacket for women manufactures
отворен за појавување на боја ски јакна за жените произведува

RN надворешно има 20 years experience in ski-wear production, customized processin with BOSS in Germany, CK, BMW, DJI , Korean fashion brand Napping, Communication University of China, Evergrande and other well-known enterprises and schools at home and abroad.The monthly output is about 30,000 парчиња & the annual output is about 300,000 pieces.Zero delay in delivery & international AQL2.5 standard shipment.

 

MOQ:1000 orders, Free proofing and reproduction

детали за производот Повратни информации сега

отворен за појавување на боја ски јакна за жените произведува

отворен за појавување на боја ски јакна за жените произведува, three-dimensional temperature lock,efficient cold, ветроупорен и водоотпорен, водоотпорен ;draping, shape shaping, high neckline design, lengthen neck line,sleeve elbow three-dimensional activity design, anti-snow elastic sleeve, detachable hat device, waist anti-wind and anti-snow hem, cap adjustable drawstring design,one-to-one service with orders makes the whole production process clear and controllable.Revise the plan according to the customer's request at any time.


стоковните параметри

име на производот отворен за појавување на боја ски јакна за жените произведува
Фабрика RN OUTDOOR
инспекција стандарди AQL25
Време на испорака 50 парчиња - 10 дена, 300 парчиња - 20 дена
MOQ 50 парчиња,и 300 парчиња за бесплатен примерок цена
карактеристики three-dimensional temperature lock,efficient cold, ветроупорен и водоотпорен, водоотпорен

производот детали

Windproof gloves are designed on the inside of the sleeves, which make the fabric feel comfortable and warm to wear at any time.

The zipper design is adopted in the middle of the hat, which adds another sense of fashion while being pulled open. In addition, the drawstring design of the hat can be adjusted to prevent snow invasion effectively.

Bottom breathable mesh design, effectively expel sweat during strenuous exercise, achieve the effect of breathable and warm.

    Ruiniu Облека копродукции, Ltd

  • тел:+86-0757-86269715
  • пратеник: +86-18928650351
  • Додај:3-ти кат, Xiyueqijian комплекс зграда, Leigang заедница, Guicheng Subdistrict, Окружниот Nanhai,провинцијата Гуангдонг,Кина
  Најчесто поставувани прашања 1.Дали сте фабрика или трговско друштво? S-GERT е професионална долу јакна и отворен производителот носат, со сопствени фабрики во Foshan. основана е во 2002, ние сме биле за производство на високо квалитетна облека за повеќе од 20 години. 2.Може да се прилагодите на производи? Да, можеме да се прилагодите на нашата облека според нашите customers'needs. Имаме господар шема со 30 години работно искуство. 3.Можеме да ги користиме нашите сопствени лого или дизајн? Да, ти можеш. Можете да не контактирате за повеќе детали. 4.Како за вашите MOQ? Нашите MOQ е 300 парчиња. 5.Која марка патент ги користите за оваа hardshell јакна за мажи? Ние ги користиме прво квалитет YKK ципа и SBS бренд, која може да се користи за илјадници пати. 6.Може ли да добијам јакна примерок за проверка на квалитет? Дали има некој надомест за тоа? Пред да се одржи редот, се бара примерок цена, ако цел е потврдена, пред-продукција примерок е бесплатно за вас. 7.Како можам да гарантирам за мојот квалитет на стоки и уплатата ми? Ние ја поддржуваме договор преку систем Alibaba трговија за осигурување и потпише официјалниот договор на Alibaba со целосна заштита за вашата нарачка. 8.Кој да контактирам ако имам проблем? Може да се соберат нашите продавници и да не контактирате преку Alibaba. Исто така можете да контактирате со нас преку е-маил.

 

 

Ознаки:
Испратите вашата порака до нас:
Прашање Сега
Прашање Сега